Ознака: салон за убавина

,,BEAUTY  HOUSE”  –  ВРЕМЕ ЗА ПОДАРУВАЊЕ!!!

,,BEAUTY HOUSE” – ВРЕМЕ ЗА ПОДАРУВАЊЕ!!!

Почитувани, Центар за убавина „Beauty House“, Ви ги честита претстојните Новогодишни и Божиќни празници и Ви посакува многу здравје, среќа и успех на сите полиња. Поради големиот интерес за јапонска метода на MICROBLADING -PHIBROWS Јапонско исцртување на веѓи решивме да Ве изненадиме, не еден туку ДВАЈЦА ДОБИТНИЦИ!!! ТОКМУ ЗА Божиќ Правилата се исти и следете…