,,BEAUTY HOUSE” – ВРЕМЕ ЗА ПОДАРУВАЊЕ!!!

декември 30, 2023
1 минути

Почитувани,

Центар за убавина „Beauty House“, Ви ги честита претстојните Новогодишни и Божиќни празници и Ви посакува многу здравје, среќа и успех на сите полиња.

Поради големиот интерес за јапонска метода на MICROBLADING -PHIBROWS Јапонско исцртување на веѓи решивме да Ве изненадиме, не еден туку ДВАЈЦА ДОБИТНИЦИ!!!

ТОКМУ ЗА Божиќ

Правилата се исти и следете ги СИТЕ 4 чекори

  1. Follow: „beautyhouse.centarzaubavina“

2.Oznacete priјatelka

  1. Like na objavata

4.Share & tag Na vaseto story

Среќните ДОБИТНИЦИ ќе бидат објавени на 07.01.2024 година. СРЕЌНО!

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ