ПРИЈАВА ПОРАДИ ИЗВРШЕН ФИЗИЧКИ НАПАД

ноември 23, 2021
0 минути

На 22.11.2021 во 21.30 часот во Полициската станица Кочани, Т.Ѓ.(37) од Кочани пријавил дека околу 21.00 часот на ул.„Тодосија Паунов“ во Кочани бил физички нападнат од Б.Н. од Кочани.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ИЗВОР: Дневни билтени на СВР Штип