ПРИЈАВИЛ ДЕКА ВО СОПСTВЕНИОТ ДВОР БИЛ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ОД НЕКОЛКУ ЛИЦА

февруари 8, 2024
0 минути

На 07.02.2024 во 13.00 часот во Полициската станица Кочани, М.Н.(68) од Кочани пријавил дека околу 01.30 часот во неговиот двор бил физички нападнат од неколку лица кои се обиделе да одземат повеќе предмети од помошната просторија.

Се работи на расчистување на случајот.

Соопштение од СВР  Штип

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ