ПРИЈАВИЛА ДЕКА БИЛА НАПАДНАТА ВО АДВОКАТСКА КАНЦЕЛАРИЈА

ноември 30, 2022
0 минути

На 29.11.2022 во 13.15 часот во ОВР Кочани, С.А.(41) од Кочани пријавила дека на 28.11.2022 околу 11.30 часот во адвокатска канцеларија во Кочани била физички нападната од А.Б. од Кочани.

По комплетирање на случајот против А.Б. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ИЗВОР: Дневни билтени на МВР