ПРОНАЈДЕНО ПОЧИНАТО ЛИЦЕ НА ПЛАЦ ЗА ЗЕМЈОДЕЛСКИ МАШИНИ

јуни 23, 2023
0 минути

На 22.06.2023 година во 21.52 часот во СВР Штип било пријавено дека во с.Спанчево, кочанско, во дворното место од плац за земјоделски машини бил пронајден починат Н.С.(29) од с.Спанчево. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итната медицинска помош.

Увид на местото бил извршен од екипа од ОВР Кочани, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Соопштение  од  СВР  Штип

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ