ВЕЧЕРВА ВО ГРАДСКИ ПАРК – КОЧАНИ ЗАБАВА СО „BLUE BALLS“

јули 8, 2023
1 минути

Вечерва (Саботна) со почеток во 19:00 часот во „Градски парк“ (Паркот на Револуцијата) – Кочани ќе настапи музичката група „Blue Balls“.

Организаторот на забавата ве повикува на добра музика и дружење.

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ