АПЕЛ ЗА ПОМОШ

мај 20, 2024
1 минути

Семејство од Битола бара доброволци што ќе даруваат крв 0 позитив. Се работи за бебенце кое моментно е сместено во Систина.

Контакт: 076-891-038

П.С. Крвта е обезбедена. Родителите се заблагодаруваат на сите што им се јавиле, понудиле и што дарувале крв.

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ