,,BEAUTY HOUSE – ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА’ – КОЧАНИ СО ИЗВЛЕКУВАЊЕ НА НАГРАДЕНИТЕ ВИ ГИ ЧЕСТИТА БОЖИЌНИТЕ ПРАЗНИЦИ

јануари 7, 2024
1 минути

Она што го ветивме пред Новогодишните и Божиќните празници во целост го реализиравме.

Точно на големиот христијански празник Божиќ од повеќето клиенти кои беа дел од наградната игра, ги извлековме двете најсреќни. Овој пат среќата им се насмевна на Ташевска Рајиќ Марија и Петрова Верче кои беа дел од кампањата „MICROBLADING -PHIBROWS – Јапонско исцртување на веѓи“.

 

„Beauty House-центар за убавина“ – Кочани, честитајќи ви ги Божиќните празници Ви посакува добро здравје, насмевки, љубов и  мир во Вашите домови. Среќен Божиќ!

За повеќе изненадувања и промоции следете не на instagram & facebook -@beautyhouse.centarzaubavina..

Со љубов,

Beauty House-центар за убавина

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ