,,BEAUTY HOUSE” НОВ ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА ВО КОЧАНИ

декември 22, 2023
1 минути

Лоциран во Градскиот Трговски Центар, во срцето на градот, совршена комбинација од:пријатна атмосфера, врвен квалитет на козметика и услуги со приступачни цени. Вашето ново омилено место за уживање и релаксација. создадено со многу љубов и ентузијазам.
На 16.12.2023 сопственичките Љубинка Велкова и Мартина Максимова ги отворија вратите на својот втор центар за убавина и им посакаа добредојде на гостите и посетителите.

„Извонредноста на убавината на ,,Beauty House” започнува со трифекта од чистота, професионализам и допир на уметност.
По посетата секоја жена може да се согласи дека денот поминат во салон е еден од нејзините омилени денови“, беше изјавата на една од посетителките на салонот.
Одличен начин за одвојување неколку часа за себе без никакви одвлекувања на вниманието. Без разлика за која услуга доаѓаш, нема подобро чувство од тоа да го напуштиш салонот негувана,опуштена и освежена,чувство на лековитост и подмладување не само на Вашето тело туку и на Вашата душа.

Услуги кои ги нудиме:

Ладна,топла и шеќерна депилација

Трајна шминка и PHIBROWS јапонско исцртување на веѓи

Маникир

Третмани за лице

Третмани за слабеење

Надградба на свилени трепки

Професионална шминка

Ламинација на веѓи

Контакт телефон за закажување:

Салон Кочани: 076 474 777,  Салон Пробиштип: 075 344 913

Facebook & Instagram:BeautyHouse.CetarZaUbavina

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

 

,,BEAUTY HOUSE”

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ