ОО СДСМ – КОЧАНИ, КОМЕМОРАТИВНА СЕДНИЦА ВО ЧЕСТ НА МИЛЕ АНДОНОВ

јули 1, 2024
0 минути

Почитувани членови на СДСМ Кочани.

По повод ненадејната смрт на нашиот драг другар Миле Андонов во Вторник на 02.07.2024 со почеток од 19:00 часот во негова чест ќе се одржи Комеморативна седница.

Истата ќе биде одржана во салата за состаноци на Советот на   Општина Кочани (венчална сала).

Ве покануваме за присуство.

Вечна му слава.

ОО СДСМ Кочани

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ