ПРИЈАВА ЗА ФИЗИЧКИ НАПАД ВО НАСЕЛБА ОРИЗАРИ

март 7, 2023
0 минути

На 06.03.2023 во 13.20 часот во Полициската станица Кочани, Ј.И.(76) од с.Оризари, кочанско, пријавил дека во 12.45 часот на ул.,,Гоце Делчев“ во с.Оризари бил физички нападнат од Б.С. од с.Оризари.

По комплетирање на случајот против Б.С. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ИЗВОР. Дневни билтени на МВР

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ