ПРИЈАВА ЗА ИСЧЕЗНАТО ЛИЦЕ

јуни 26, 2023
0 минути

На 26.06.2023 во 08.00 часот во Полициската станица Кочани, Љ.А.(54) од с. Грдовци, кочанско, пријавил дека на 25.06.2023 околу 05.00 часот од неговиот дом се оддалечила неговата мајка И.А.(85). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Известување од СВР Штип