ПИЦА РЕСТОРАНТ „ПЈАЦА“ СО НОВ ДИЗАЈН, НО СО ПРОВЕРЕН КВАЛИТЕТ

февруари 28, 2024
1 минути

Пица Ресторант „Пјаца“ добро познат угостителски објект во Кочани со зачувана традиција.

Во нашиот Пица  Ресторант Ви нудиме највкусни специјалитети споени со феноменални вина.

Одличен спој на традиционални и современи вкусови, кои му даваат на Пица Ресторант „Пјаца“ автентичност и ве тераат да се вратите повторно и повторно, и секоја посета да ја претвориме во ново сеќавање

Постоиме 19 години за Вас, и само за Вас

Нашите специјалитети се со вкус на кого нема да можат да му одолеат ни најпребирливите гурмани:

-Најпродаваното Ајдучко лепче кое го има само кај нас;

-Ребро во фурна;

-Огнена Марија;

-Полнет стек во лепче со кајмак;

-Грчка плескавица во лепче со кајман;

-Егејска тава;

-Пици;

-Пастрмајлии;

-Највкусни бургери;

-Паста;

-Скара: ложено месо, пафлак, ребро, грчка плескавица

-Традиционални салати

Резервации на телефонскиот број: 033-275-050

Посетете не, Ве очекуваме.

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ