ИЗБУВНАЛ ПОЖАР ВО КУЌА, ПОВРЕДЕНИ НЕМА

февруари 23, 2023
0 минути

На 21.02.2023 во 23.40 часот во СВР Штип, А.В.(28) од Кочани пријавил дека околу 22.50 часот настанал пожар во неговата куќа на ул.„Поп Арсов Блаже“ во Кочани. Пожарот бил изгаснат, а повредени  лица нема. Увид извршила увидна екипа на ОВР Кочани.

СВР Штип – Соопштенија

КОМЕНТАРИТЕ  СО  НАВРЕДЛИВА  СОДРЖИНА  И  ВУЛГАРНОСТИ  ЌЕ  БИДАТ  ИЗБРИШАНИ